BEZPEČNOST A PÉČE

BEZPEČNOST

Všechny naše produkty jsou ručeně vyráběny v České republice. Zároveň jsou komponenty a produkty certifikovány dle platných norem v ČR (České Budějovice). Nezodpovídáme za produkty v případě nesprávného použití. Neprovádějte úpravy produktů, jelikož svým složením odpovídají bezpečnostním standardům. Použití pouze pod dohledem dospělé osoby.

Nepoužívejte produkty v době, kdy dítě spí. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku, abyste se ujistili, že produkt není poškozen. Tato kontrola je velmi důležitá, aby byla zajištěna bezpečnost vašeho dítěte. Pokud je produkt poškozen, okamžitě jej zlikvidujte. Nikdy nepřipojujte produkty na klipu na řemínky, popruhy nebo volné oděvy. Klip se připojuje pouze k oděvu vašeho dítěte. Aby byla zaručena čistota a bezpečnost produktu, doporučujeme po 6 měsících jeho výměnu.

PÉČE

Produkty před prvním použitím a v případě potřeby otřete pouze vlhkým kouskem látky a poté důkladně vysušte.  Nikdy jej nesušte prudce na topení, jelikož dřevo by mohlo popraskat. Nevyvařujte! Nesterilizujte!

Pro zajištění hygieny doporučujeme údržbu provádět před a po každém použití.

Naše dřevěné kousací kroužky / korálky jsou vyrobeny z nelakovaného bukového dřeva. Tyto typy dřeva používáme záměrně, jelikož se neštěpí, jsou antibakteriální a odolné proti nárazům.

Pokud si přete dřevěné komponenty ošetřit, doporučujeme lehce otřít kokosovým olejem. Je antibakteriální, pro vaše miminko nezávadný a krásně voní. Pozor, tímto úkonem mohou dřevěné komponenty změnit svou barvu.

Zpět do obchodu